Poďakovanie

Chcel by som sa týmto smerom poďakovať zopár ľuďom, ktorí mi pomohli sa zdokonaliť ohľadne IT technológií.

Celý projekt IBASTERISK sa spustil už v roku 2014. Kedy mi môj otec povedal: Urob záverečnú prácu ohľadne Asterisku. Určite budeš napredovať. Tak som urobil svoju prvú telefónnu ústredňu na Raspberry Pi 2. Veľa SD kariet počas štúdia išlo do kremíkového neba.Ale stálo to za to! Naučil som sa základy ohľadne Linuxu. Porovnával som si Distribúcie. A po rokoch môžem povedať, že môj je najobľúbenejší je Linux Mint.

Ďalej by som chcel poďakovať mojej mame, ktorá bola stále pri mne a podporovala ma, ako len vedela a tolerovala moje nálady. Vedela dobre, že aj keď nadávam a zúrim jedného dňa príde moment a poviem slová je to hotové.

Touto cestou by som chcel poďakovať super kamarátom z oboru, na ktorých sa dalo vždy spoľahnúť, keď sa mi nedarilo. Pomáhali a do teraz pomáhajú. Usmerňujú a ukazujú mi veci, ako sa dajú procesy uľahčiť.

Mám aj ďalších kamarátov, ktorí síce niesu, ale pre mňa obrovskou súčasťou. Ak som už nevládal, t ak ma vytiahli na pivo, alebo sme šli zabehať. A snažili sa mi urobiť lepší deň a ešte lepší zajtrajšok.

Špeciálne poďakovanie patrí jednému môjmu bývalému kolegovi. Dnes 2.3. 2020 mi padla stránka. Pomohol mi to vyriešiť. Je to jeden šikovný programátor v oblasti PHP. A aj pracovne ešte, keď som s ním robil, tak som vedel, že sa na neho dá vždy spoľahnúť.

V neposlednom rade by som chcel poďakovať svojej priateľke. Nie sme nejak extra dlho. Ale môžem povedať, že z jej strany empatia “srší”. Má na všetko pochopenie, čo robím. Podporuje ma viem veľmi dobe, že ma ľúbi z celého srdca. Snažím sa jej byť stále nápomocný, no žiaľ nie vždy sa mi to darí, ale snažím sa robiť kompromisy.

naspäť